ПОНЕДЕЛНИК –30.11.2020 
  
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 135 еп./п/
07.00 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 130 еп./п/  
08.00 "Любовен облог" - сериал, 31 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 31 еп.    
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 70 еп.   
10.30 "Агент 117" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 130 еп./п/ 
13.30 “Жега в градът" – игр. филм
15.30 “Планета земя"- док. филм. 7 еп., 8 еп. 
16.30 "Любовен облог" - сериал, 31 еп./п/
17.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 140 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 136 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Мисията“ - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 136 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 70 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ВТОРНИК – 01.12.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 136 еп. /п/
07.00 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 140 еп./п/  
08.00 "Любовен облог" - сериал, 32 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 32 еп.    
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 71 еп. 
10.30 "Не се вълнувай"- игр. филм
12.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 140 еп. /п/
13.30 "Бананения Джо" - игр. филм
15.30 “Планета земя"- док. филм. 9 еп., 10 еп.
16.30 "Любовен облог" - сериал, 32 еп. /п/
17.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 141 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 137 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "10 жертва" - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 137 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 71 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


СРЯДА – 02.12.2020 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 137 еп. /п/
07.00 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 141 еп. /п/  
08.00 "Любовен облог" - сериал, 33 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 33 еп.   
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 72 еп.  
10.30 "Аржентинско танго" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 141 еп. /п/ 
13.30 “Свободен учебен ден" - игр. филм
15.30 “Планета земя"- док. филм. 11 еп., 12 еп.
16.30 "Любовен облог" - сериал, 33 еп. /п/
17.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 142 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 138 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Колела" - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 138 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 72 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"

 


ЧЕТВЪРТЪК – 03.12.2020 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 138 еп./п/ 
07.00 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 142 еп. /п/  
08.00 "Любовен облог" - сериал, 34 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 34 еп.   
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 73 еп.  
10.30 "Планината на ботуша" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 142 еп. /п/  
13.30 "Последна гара" - игр. филм.
15.30 “Планета земя"- док. филм. 13 еп., 14 еп. 
16.30 "Любовен облог" - сериал, 34 еп. /п/
17.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 143 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 139 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Червеният камион" - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 139 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 73 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"

 


ПЕТЪК – 04.12.2020  

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 139 еп. /п/ 
07.00 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 143 еп./п/  
08.00 "Любовен облог" - сериал, 35 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 35 еп.   
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 74 еп. 
10.30 "Търсачи на приключения" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 143 еп. /п/  
13.30 "Пианото" - игр. филм.
15.30 “Планета земя"- док. филм. 15 еп., 16 еп. 
16.30 "Любовен облог" - сериал, 35 еп. /п/
17.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 144 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 140 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Правилата на привличане" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 140 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 74 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


СЪБОТА – 05.12.2020 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 140 еп. /п/       
07.00 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 144 еп./п/ 
08.00 “Астерикс и голямата битка" – аним. филм
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 75 еп.  
10.30 “Планета земя"- док. филм. 17 еп., 18 еп.
11.30 “Вангелия" – сериал, 3 еп.
12.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 144 еп./п/ 
13.30 “Циганско време" 1 - игр. филм 
15.00 "Франклин" - аним. филм, 36 еп.   
15.30 "Любовен облог" - сериал, 36 еп.
16.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 145 еп.
17.30 “Вангелия" – сериал, 3 еп. /п/
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 141 еп.
19.15 "Глукхар" - сериал, 15 еп.
20.00 “Оправдани" – игр. филм
21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 141 еп. /п/ 
22.15 "Дивият ангел" - сериал, 75 еп. /п/
23.00 “По стъпките на кралете" - док. филм
00.00 "Край на програмата"


НЕДЕЛЯ – 06.12.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 141 еп. /п/ 
07.00 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 145 еп./п/  
08.00 "Синдбад" – аним. филм
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 76 еп.    
10.30 “Планета земя"- док. филм. 19 еп., 20 еп.
11.30 “Вангелия" – сериал, 4 еп. 
12.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 145 еп./п/  
13.30 "Циганско време" 2 - игр. филм  
15.00 "Франклин" - аним. филм, 37 еп.  
15.30 "Любовен облог" - сериал, 36 еп. /п/
16.30 “Преуспелите г-н и г-жа Пелс” – сериал, 146 еп.
17.30 “Вангелия" – сериал, 4 еп. /п/
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 142 еп.
19.15 "Глукхар" - сериал, 16 еп.
20.00 “Присъдата" – игр. филм
21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 142 еп. /п/ 
22.15 "Дивият ангел" - сериал, 76 еп. /п/
23.00 “Париж" - док. филм
23.10 "Ню Йорк" - док. филм
23.25 "Монако" - док. филм
00.00 "Край на програмата"



 Анкета

Ще се ваксинирате ли срещу грип?


Виж резултатите



Vashiat_Nadejden_turgovec