ПОНЕДЕЛНИК – 21.11.2022 
 
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 41 еп. /п/ 
07.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 75 еп. 
08.00 "Любовен облог" - сериал, 87 еп.  
09.00 "Робин Худ" - аним. филм, 21 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 70 еп.  
10.30 "Хрониките не Ридик" - игр. филм
12.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 75 еп. /п/ 
13.30 “300 мили до Гренландия" – игр. филм
15.30 "Йелоустоун" - док. филм
16.30 "Любовен облог" - сериал, 87 еп. /п/
17.30 "Черните вълци” – сериал, 7 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 42 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Звярът"- игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 42 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 70 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ВТОРНИК – 22.11.2022 
 
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 42 еп. /п/
07.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 76 еп. 
08.00 "Любовен облог" - сериал, 88 еп.  
09.00 "Робин Худ" - аним. филм, 22 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 71 еп.     
10.30 "Ирония на съдбата" 1 част - игр. филм
12.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 76 еп. /п/ 
13.30 "Фантомас" – игр. филм
15.30 "Около светът" - док. филм, 1 еп., 2 еп.
16.30 "Любовен облог" - сериал, 88 еп. /п/
17.30 "Черните вълци” – сериал, 8 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 43 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Черна котка бял котарак" - игр.филм
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 43 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 71 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


СРЯДА – 23.11.2022 
  
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 43 еп. /п/
07.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 77 еп.     
08.00 "Любовен облог" - сериал, 89 еп.  
09.00 "Робин Худ" - аним. филм, 23 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 72 еп. 
10.30 "Ирония на съдбата" 2 част - игр. филм
12.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 77 еп. /п/ 
13.30 "Името на розата" - игр. филм
15.30 "Около светът" - док. филм, 3 еп., 4 еп.
16.30 "Любовен облог" - сериал, 89 еп. /п/
17.30 "Вангелия” – сериал, 1 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 44 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "История от бронкс 1" - игр.филм
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 44 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 72 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"

 



ЧЕТВЪРТЪК – 24.11.2022 
 
06.00 ““Сянката на Елена” – сериал, 44 еп. /п/
07.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 78 еп.  
08.00 "Любовен облог" - сериал, 90 еп.   
09.00 "Робин Худ" - аним. филм, 24 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 73 еп. 
10.30 "Човекът оркестър" - игр. филм
12.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 78 еп. /п/ 
13.30 “Другият наш възможен живот” - игр. филм
15.30 "Около светът" - док. филм, 5 еп., 6 еп.
16.30 "Любовен облог" - сериал, 90 еп. /п/
17.30 "Вангелия” – сериал, 2 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 45 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Муса войнът" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/ 
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 45 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 73 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ПЕТЪК – 25.11.2022  
 
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 45 еп. /п/
07.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 79 еп. 
08.00 "Любовен облог" - сериал, 91 еп.   
09.00 "Робин Худ" - аним. филм, 25 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 74 еп. 
10.30 "Синята пеперуда" - игр. филм
12.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 79 еп. /п/  
13.30 "Аржентинско танго" - игр. филм
15.30 "Около светът" - док. филм, 7 еп., 8 еп.
16.30 "Любовен облог" - сериал, 91 еп. /п/
17.30 "Вангелия” – сериал, 3 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 46 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Бананения Джо" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 46 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 74 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"



СЪБОТА – 26.11.2022 

06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 46 еп. /п/   
07.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 80 еп.  
08.00 "Принцът и просякът" - аним. филм
08.45 "Малката принцеса Хайди" - аним. филм
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 75 еп. 
10.30 "Около светът" - док. филм, 9 еп., 10 еп.
11.30 "Истински лъжи" - сериал, 3 еп.
12.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 80 еп. /п/ 
13.30 "Присъдата" - игр. филм 
15.00 "Робин Худ" - аним. филм, 26 еп.
15.30 "Любовен облог" - сериал, 92 еп.  
16.30 "Вангелия” – сериал, 4 еп.
17.30 "Истински лъжи" - сериал, 3 еп. /п/
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 47 еп.
19.15 "Къртицата" - сериал, 2 сезон, 4 еп.  
20.00 “Дубльора" – игр. филм
21.30 “Сянката на Елена” – сериал, 47 еп. /п/ 
22.15 "Дивият ангел" - сериал, 75 еп. /п/
23.00 "Коктейлът Дудаев" - док. филм
00.00 "Край на програмата"


НЕДЕЛЯ – 27.11.2022 
 
06.00 ““Сянката на Елена” – сериал, 47 еп. /п/
07.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 81 еп.  
08.00 "Спящата красавица" - аним. филм
08.50 "Цар лъв" - аним. филм
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 76 еп. 
10.30 "Около светът" - док. филм, 11 еп., 12 еп.
11.30 "Насрещно движение" - сериал, 1 еп.
12.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 81 еп. /п/ 
13.30 "Гръмотевични птици" - игр. филм
15.00 "Робин Худ" - аним. филм, 27 еп.
15.30 "Любовен облог" - сериал, 92 еп. /п/    
16.30 "Вангелия” – сериал, 5 еп.
17.30 "Насрещно движение" - сериал, 1 еп. /п/
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 48 еп.
19.15 "Къртицата" - сериал, 2 сезон, 5 еп.  
20.00 “Джордж Вашингтон" – игр. филм
21.30 “Сянката на Елена” – сериал, 48 еп. /п/
22.15 "Дивият ангел" - сериал, 76 еп. /п/
23.00 "Кастро" - док. филм
00.00 "Край на програмата"



 Анкета

Ще гласувате ли, ако има нови избори?


Виж резултатите