U15 на “Ботев” Враца загуби от “Славия”

09 Ноември 2020, 19:02     0

U15 на “Ботев” Вр загуби с 0:2 при гостуването на “Славия” в София. Мачът бе от 15 кръг на Западната Елитна Група. Момчетата на Тодор Гарев напълно контролираха играта до почивката. В 20-ата минута след центриране на Пламен Петров, Митко Панов не успя да вкара топката във вратата на столичани. Домакините от своя страна не успяха да организират нищо сериозно в атака и така първото полувреме завърши при резултат 0:0. В началото на втората част отново “Ботев” беше по-силния отбор на терена, но това се промени в 50-ата мин., когато в полза на домакините бе отсъдена дузпа която столичани успяха да реализират. Второто попадение на белите настъпи след центриране от отсъден фаул за домакините. Следващият мач на врачани е на 15 ноември, в неделя от 13:30 ч. с отбора на “Левски” София. Мачът ще се играе на тренировъчното игрище в спортен к-с “Хр. Ботев”