“Ботев” Вр U15 победи като гост с 7:0 “Борислав” Първомай

19 Август 2020, 16:52     0

U15 на “Ботев” Враца победи с 7:0 отбора на “Борислав” Първомай, като гост в среща от третия кръг на Елитната Група. Павел Иванов откри резултата в 3-тата мин. със страхотен удар от 35 м, с който заслужи аплодисментите на родителите на противниковия отбор. Малко след това в 9-така мин. Тихомир Тодоров отбеляза с ефектен удар. В 15-така мин. точен за врачани бе Роберто Росенов, който засече топката с глава след центриране на Павел Иванов и направи резултата 3:0. На почивката старши треньора на врачани извърши 4 промени в състава, сред сменените бе и капитанът Митко Панов. Асистенция на Георги Георгиев даде шанс на Янислав Тонов да вкара за 4:0. Гол след пробив на Дидо Танчев направи резултатът 5:0. А Георги Георгиев повтори асистенцията си от първия гол след почивката и направи Янислав Тонов голмайстор в мача. Крайното 7:0 оформи Владимир Владимиров. Следващият мач на врачани е в неделя срещу Славия от 18:00ч.5 на ст. “Христо Ботев” във Враца.