ПОНЕДЕЛНИК – 18.03.2019
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 192 еп. /п/
07.00 “Любовен облог” – сериал, 111 еп. /п/  
08.00 “Франклин”– аним. филм, 31, 32 еп. /п/
09.00 "Робин Худ” – аним. филм, 38 еп. /п/
09.30 "Жоакина" - сериал, 41 еп.
10.30 "Последна гара" - игр. филм.
12.30 “Любовен облог” – сериал, 111 еп. /п/
13.30 “Оправдан" – игр. филм
15.30 “Планетата замя” - док. филм, 21 еп.
16.00 “Франклин”– аним. филм, 33 еп.
16.30 “Новини”
17.00 “Любовен облог” – сериал, 112 еп.
18.00 "Робин Худ” – аним. филм, 39      еп.
18.30 “Дивият ангел” – сериал, 193 еп.
19.30 “Новини” – центр. емисия
20.00 “Футболна среща „Ботев” – Враца“ /п/
22.00 “Новини” /п/  
22.30 “Дивият ангел” – сериал, 193 еп. /п/
23.20 "Жоакина" - сериал, 41 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ВТОРНИК – 19.03.2019
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 193 еп. /п/
07.00 “Любовен облог” – сериал, 112 еп. /п/  
08.00 “Франклин”– аним. филм, 32, 33 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 39 еп. /п/
09.30 "Жоакина" - сериал, 42 еп.
10.30 "Десета жертва" - игр. филм.
12.30 “Любовен облог” – сериал, 112 еп. /п/  
13.30 “Ангелски очи” – игр. филм
15.30 “Планетата замя” - док. филм, 22 еп.
16.00 “Франклин”– аним. филм, 34 еп.
16.30 “Новини”
17.00 “Любовен облог” – сериал, 113 еп.
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 40 еп.
18.30 “Дивият ангел” – сериал, 194 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия
20.00 "Бананения Джо" - игр. филм.
22.00 “Новини” /п/  
22.30 “Дивият ангел” – сериал, 194 еп. /п/
23.20 "Жоакина" - сериал, 42 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


СРЯДА – 20.03.2019
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 194 еп. /п/
07.00 “Любовен облог” – сериал, 113 еп. /п/  
08.00 “Франклин”– аним. филм, 33, 34 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 40 еп. /п/
09.30 "Жоакина" - сериал, 43 еп.
10.30 "Бой прощава, аз не" - игр. филм.
12.30 “Любовен облог” – сериал, 113 еп. /п/
13.30 “Брак по италиански" – игр. филм
15.30 “Планетата замя” - док. филм, 23 еп.
16.00 “Франклин”– аним. филм, 35 еп.
16.30 “Новини”
17.00 “Любовен облог” – сериал, 114 еп.
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 41 еп.
18.30 “Дивият ангел” – сериал, 195 еп.
19.30 “Новини” – центр. емисия
20.00 "Чочарка" - игр. филм
22.00 “Новини” /п/  
22.30 “Дивият ангел” – сериал, 195 еп. /п/
23.20 "Жоакина" - сериал, 43 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ЧЕТВЪРТЪК – 21.03.2019
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 195 еп. /п/
07.00 “Любовен облог” – сериал, 114 еп. /п/  
08.00 “франклин”– аним. филм, 34, 35 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 41 еп. /п/
09.30 "Жоакина" - сериал, 44 еп.
10.30 "Черна котка, бял котарак" - игр. филм.
12.30 “Любовен облог” – сериал, 114 еп. /п/  
13.30 “Честита Нова година” – игр. филм
15.30 “Планетата замя” - док. филм, 24 еп.
16.00 “Франклин”– аним. филм, 36 еп.
16.30 “Новини”
17.00 “Любовен облог” – сериал, 115 еп.
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 42 еп.
18.30 “Дивият ангел” – сериал, 196 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия
20.00 "Денят на Свети Валентин" - игр. филм.
22.00 “Новини” /п/  
22.30 “Дивият ангел” – сериал, 196 еп. /п/
23.20 "Жоакина" - сериал, 44 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ПЕТЪК – 22.03.2019
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 196 еп. /п/
07.00 “Любовен облог” – сериал, 115 еп. /п/  
08.00 “Франклин”– аним. филм, 35, 36 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 42 еп. /п/
09.30 "Жоакина" - сериал, 45 еп.
10.30 "Дори ангелите ядат боб" - игр. филм.
12.30 “Любовен облог” – сериал, 115 еп. /п/  
13.30 “Човекът с Косачката-1” – игр. филм
15.30 “Планетата замя” - док. филм, 25 еп.
16.00 “Франклин”– аним. филм, 37 еп.
16.30 “Новини”
17.00 “Любовен облог” – сериал, 116 еп.
18.00 "Робин Худ” – аним. филм, 43 еп.
18.30 “Дивият ангел” – сериал, 197 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия
20.00 "Гръмотевични птици" - игр. филм.
22.00 “Новини” /п/  
22.30 “Дивият ангел” – сериал, 197 еп./п/
23.20 "Жоакина" - сериал, 45 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


СЪБОТА – 23.03.2019
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 197 еп. /п/       
07.00 “Любовен облог” – сериал, 116 еп. /п/
08.00 “Астерикс и голямата битка”– аним. филм
09.30 "Сянката наа Елена" - сериал, 1 еп.
10.30 "Слепия" - сериал, 3
12.30 “Любовен облог” – сериал, 116 еп. /п/
13.30 “Човекът с косачката-2” - игр. филм
15.00 "Робин Худ” – аним. филм, 44 еп.
15.30 “Планетата замя” - док. филм, 26 еп.
16.00 “франклин”– аним. филм, 38 еп.
16.30 “Любовен облог” – сериал, 117 еп.
17.30 “Найтмен” – сериал 9 еп.
18.30 "Дивият Ангел" сериал. еп 198
19.15 "Слепия" - сериал, 3 /п/
20.00 “Адски дъжд” – игр. филм
21.30 "Дивият Ангел" сериал. еп 198 /п/
22.30 "Сянката наа Елена" - сериал, 1 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


НЕДЕЛЯ – 24.03.2019
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 198 еп. /п/
07.00 “Любовен облог” – сериал, 117 еп. /п/  
08.00 "Малкото мече" - аним. филм
09.30 "Сянката наа Елена" - сериал, 2 еп.
10.30 "Слепия" - сериал, 4
12.30 “Любовен облог” – сериал, 117 еп. /п/  
13.30 “Другият наш възможен живот" - игр. филм
15.00 "Робин Худ” – аним. филм, 45 еп.
15.30 “Планетата замя” - док. филм, 27 еп.
16.00 “Франклин”– аним. филм, 39 еп.
16.30 “Любовен облог” – сериал, 118 еп.
17.30 “Найтмен” – сериал 10 еп.
18.30 "Дивият aнгел" сериал. еп 199
19.15 "Слепия" - сериал, 4 /п/
20.00 “Аромат на успеха" - игр. филм
21.30 "Дивият aнгел" сериал. еп 199  /п/
22.30 "Сянката наа Елена" - сериал, 2 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


Последни новини

Условна присъда

   20 Март 2019   0

Дете скочи от IV етаж

   20 Март 2019   0

Спецакция в Червен Бряг

   20 Март 2019   0

 Анкета

Какво предпочитате да гледате в ефира на RM TV?


Виж резултатите