ПОНЕДЕЛНИК – 18.05.2020 
  
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 52 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 224 еп. /п/  
08.00 "Страници от живота" - сериал, 15 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм 6 еп. 
09.30 "Любовен облог" - сериал, 78 еп.
10.30 "Пианистът" - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 224 еп. /п/ 
13.30 “Присъдата" – игр. филм
15.30 “Ал Капоне" - док. филм. 
16.30 "Страници от живота" - сериал, 15 еп./п/
17.30 “Дивият ангел” – сериал, 225 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 53 еп. 
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 “Хляб, любов и “ - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 53 еп. /п/
23.20 "Любовен облог" - сериал, 78 еп./п/
00.00 "Край на програмата"


ВТОРНИК – 19.05.2020 

06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 53 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 225 еп. /п/  
08.00 "Страници от живота" - сериал, 16 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм 7 еп. 
09.30 "Любовен облог" - сериал, 79 еп.
10.30 "Празникър на козела" игр. филм
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 225 еп. /п/
13.30 "Вики, Кристина, Барселона" - игр. филм
15.30 “Че Гевара"  - док. филм. 
16.30 "Страници от живота" - сериал, 16 еп./п/
17.30 “Дивият ангел” – сериал, 226 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 54 еп. 
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Мръсните, хубави неща" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 54 еп. /п/
23.20 "Любовен облог" - сериал, 79 еп./п/
00.00 "Край на програмата"


СРЯДА – 20.05.2020 
  
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 54 еп. /п/
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 226 еп. /п/  
08.00 "Страници от живота" - сериал, 17 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм 8 еп.  
09.30 "Любовен облог" - сериал, 80 еп.
10.30 "Южен кръст" - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 226 еп. /п/ 
13.30 “Булката беглец" - игр. филм
15.30 “Кървавият Чарлз Мейсън" - док. филм. 
16.30 "Страници от живота" - сериал, 17 еп./п/
17.30 “Дивият ангел” – сериал, 227 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 55 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 “Ван Хелсинг" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 55 еп. /п/
23.20 "Любовен облог" - сериал, 80 еп./п/
00.00 "Край на програмата"

 


ЧЕТВЪРТЪК – 21.05.2020 
 
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 55 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 227 еп. /п/  
08.00 "Страници от живота" - сериал, 18 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм 9 еп. 
09.30 "Любовен облог" - сериал, 81 еп. 
10.30 "Стая с изглед" - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 227 еп. /п/  
13.30 “Супер ченгета"- игр. филм
15.30 “Убийството на Версаче" - док. филм. 
16.30 "Страници от живота" - сериал, 18 еп./п/
17.30 “Дивият ангел” – сериал, 228 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 56 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Време за убиване" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 56 еп. /п/
23.20 "Любовен облог" - сериал, 81 еп./п/
00.00 "Край на програмата"


ПЕТЪК – 22.05.2020  
 
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 56 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 228 еп. /п/  
08.00 "Страници от живота" - сериал, 19 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм 10 еп. 
09.30 "Любовен облог" - сериал, 82 еп.
10.30 "Троцки" - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 228 еп. /п/  
13.30 “Там трима” – игр. филм
15.30 “Неизвестното семейство Юлянови"- док. филм. 
16.30 "Страници от живота" - сериал, 19 еп./п/
17.30 “Дивият ангел” – сериал, 229 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 57 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Плячката на третия райх" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 57 еп./п/
23.20 "Любовен облог" - сериал, 82 еп./п/
00.00 "Край на програмата"

 


СЪБОТА – 23.05.2020 
 
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 57 еп. /п/       
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 229 еп. /п/ 
08.00 “Пепеляшка" – аним. филм
08.50 "Лесни сказки" 1-2 - аним. филм
09.30 "Любовен облог" - сериал, 83 еп. 
10.30 “Пътуване към Атон" - док. филм
10.50 "Покушението нах Ленин" - док. филм
11.30 “Глукхар" – сериал 31 еп.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 229 еп. /п/ 
13.30 “С най-добри пожелания" - игр. филм 
15.00 "Франклин" - аним. филм 11 еп. 
15.30 "Страници от живота" - сериал, 20 еп.
16.30 “Дивият ангел” – сериал, 230 еп.
17.30 “Глукхар" – сериал 31 еп./п/
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 58 еп.
19.15 "Жоакина" - сериал, 31 еп.
20.00 “Сръбски белези" – игр. филм
21.30 “Сянката на Елена” – сериал, 58 еп./п/ 
22.15 "Любовен облог" - сериал, 83 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"

 


НЕДЕЛЯ – 24.05.2020 
 
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 58 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 230 еп. /п/  
08.00 "Лесни сказки" 1-3 - аним. филм
08.20 "Лесни сказки" 1-5 - аним. филм
08.35 "Лесни сказки" 1-7 - аним. филм
08.55 "Дванайсетте коледни дни" - аним.филм
09.30 "Любовен облог" - сериал, 84 еп.  
10.30 "Швейцария"- док. филм
10.50 "Берлин" - док. филм
11.30 “Глукхар" – сериал 32 еп.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 230 еп. /п/  
13.30 “Жената на моя партньор" - игр. филм
15.00 "Франклин" - аним. филм 12 еп. 
15.30 "Страници от живота" - сериал, 20 еп./п/
16.30 “Дивият ангел” – сериал, 231 еп.
17.30 “Глукхар" – сериал 32 еп./п/
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 59 еп.
19.15 "Жоакина" - сериал, 32 еп.
20.00 "Руската певица" – игр. филм 
21.30 “Сянката на Елена” – сериал, 59 еп. /п/ 
22.15 "Любовен облог" - сериал, 84 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"