ПОНЕДЕЛНИК – 10.08.2020 
  
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 23 еп./п/
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 18 еп./п/  
08.00 "Страници от живота" - сериал, 86 еп.
09.00 "Робин Худ" - аним. филм 12 еп.
09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 33 еп. 
10.30 "Денят на Свети Валентин" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 18 еп./п/ 
13.30 “Лечителят" – игр. филм
15.30 “Планета земя"- док. филм. 37 еп., 38 еп.
16.30 "Страници от живота" - сериал, 86 еп./п/
17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 19 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 24 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Фан Фан Лалето“  - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 24 еп. /п/
23.20 "Сянката на Елена" - сериал, 33 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ВТОРНИК – 11.08.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 24 еп. /п/
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 19 еп./п/  
08.00 "Страници от живота" - сериал, 87 еп.
09.00 "Робин Худ" - аним. филм 13 еп. 
09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 34 еп. 
10.30 "Черен хоризонт"- игр. филм
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 19 еп. /п/
13.30 "Хлапетата на Америка" - игр. филм
15.30 “Планета земя"- док. филм. 39 еп., 40 еп.  
16.30 "Страници от живота" - сериал, 87 еп./п/
17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 20 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 25 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Кула на смъртта" - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 25 еп. /п/
23.20 "Сянката на Елена" - сериал, 34 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


СРЯДА – 12.08.2020 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 25 еп. /п/
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 20 еп. /п/  
08.00 "Страници от живота" - сериал, 88 еп.
09.00 "Робин Худ" - аним. филм 14 еп.
09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 35 еп. 
10.30 "Агент 117" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 20 еп./п/ 
13.30 “Аржентинско танго" - игр. филм
15.30 “Около светът"- док. филм. 1 еп., 2 еп.
15.50 "Убийството на Версаче" - док. филм
16.30 "Страници от живота" - сериал, 88 еп./п/
17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 21 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 26 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Жега в градът" - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 26 еп. /п/
23.20 "Сянката на Елена" - сериал, 35 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ЧЕТВЪРТЪК – 13.08.2020 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 26 еп./п/ 
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 21 еп. /п/  
08.00 "Страници от живота" - сериал, 89 еп.
09.00 "Робин Худ" - аним. филм 15 еп.
09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 36 еп. 
10.30 "Мисията"  - игр. филм.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 21 еп. /п/  
13.30 “Свободен учебен ден"- игр. филм
15.30 “Около светът"- док. филм. 3 еп., 4 еп.
16.30 "Страници от живота" - сериал, 89 еп./п/
17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 22 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 27 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Не се вълнувай" - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 27 еп. /п/
23.20 "Сянката на Елена" - сериал, 36 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"

 


ПЕТЪК – 14.08.2020  
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 27 еп. /п/ 
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 22 еп./п/  
08.00 "Страници от живота" - сериал, 90 еп.
09.00 "Робин Худ" - аним. филм 16 еп. 
09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 37 еп. 
10.30 "Оправдани" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 22 еп. /п/  
13.30 “Бананения Джо” – игр. филм
15.30 “Около светът"- док. филм. 5 еп., 6 еп.
16.30 "Страници от живота" - сериал, 90 еп./п/
17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 23 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 28 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "10 жертва" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 28 еп. /п/
23.20 "Сянката на Елена" - сериал, 37 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"

 


СЪБОТА – 15.08.2020 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 28 еп. /п/       
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 23 еп./п/ 
08.00 “Франклин и Зеления рицар" – аним. филм
09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 38 еп. 
10.30 “Около светът"- док. филм. 7 еп., 8 еп.
11.30 “Черни вълци" – сериал 2 еп.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 23 еп./п/ 
13.30 “Присъдата" - игр. филм 
15.00 "Робин Худ" - аним. филм 17 еп. 
15.30 "Страници от живота" - сериал, 91 еп.
16.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 24 еп.
17.30 “Черни вълци" – сериал 2 еп./п/
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 29 еп.
19.15 "Къртицата" - сериал, 10 еп.
20.00 “Циганско време" част 1 – игр. филм
21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 15 еп. /п/ 
22.15 "Сянката на Елена" - сериал, 38 еп.  /п/
23.00 "Сталин"  - док. филм
00.00 "Край на програмата"

 


НЕДЕЛЯ – 16.08.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 29 еп. /п/ 
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 24 еп./п/  
08.00 “Всички кучета отиват в рая" – аним. филм
09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 39 еп.   
10.30 “Около светът"- док. филм. 9 еп., 10 еп.
11.30 “Черни вълци" – сериал 3 еп.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 24 еп./п/  
13.30 “Колела"  - игр. филм 
15.00 "Робин Худ" - аним. филм 18 еп.  
15.30 "Страници от живота" - сериал, 91 еп./п/
16.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 25 еп.
17.30 “Черни вълци" – сериал 3 еп./п/
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 30 еп.
19.15 "Къртицата" - сериал, 11 еп.
20.00 “Циганско време" част 2 – игр. филм
21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 31 еп. /п/ 
22.15 "Сянката на Елена" - сериал, 39 еп.  /п/
23.00 "Страстта към животните" - док. филм
00.00 "Край на програмата"



 Анкета

Какво предпочитате да гледате в ефира на RM TV?


Виж резултатите



Vashiat_Nadejden_turgovec