След сбиване и стрелба във Варна: Двама мъже са в болница - разследват повода за свадата

  22.06.2026 19:55

Двама мъже са в болница с опасност за живота след спор, който прераснал в побой на варненския плаж "Кабакум". Сигнал за инцидента е подаден вчера около 18.00 ч. Спорът се разразил между двама български граждани в заведение на плажната ивица. Пострадалите са на 19 г. и 24 г., като единият от тях е с прободна рана, а другият е бил прострелян. От болница „Света Анна” съобщиха, че пострадалите остават в тежко, но стабилно състояние, след като вчера мъжете са претърпели животоспасяващи операции. Какво е провокирало скандала и последвалата агресия – остава неясно.