Собственикът на скандалната корпорация "КУБ" Олег Невзоров бе на разпит в дирекцията на МВР във Варна. Той се е върнал в страната ни на 16 юни и веднага е бил локализиран от органите на реда, съобщи директорът на Главна Дирекция "Гранична полиция" Антон Златанов. Първите сигнали, че Невзоров ще се завърне в страната са били на 15 юни, а на следващия ден е отведен на разпит в полицията във Варна, който е продължил и в сряда. Той е получил призовка от властите, заяви Цветан Пировски от Областната дирекция на МВР. Невзоров не е задържан и съдейства на разследването. Известно е къде е бил досега, след като е напуснал страната. Разпити се провеждат освен с Невзоров и на съдружници на основателя на "КУБ".

