“Монтана” взе реванш от Берое за загубата на Купата

16 Март 2021, 18:40     0

Баскетболистките на “Монтана” победиха “Берое” с 76:71 в среща от 3-ия кръг на Първата тройка в женската А група. По този начин момичетата на Стефан Михайлов заеха първата позиция в класирането на Първата тройка, разполагайки с баланс от 3 победи и нито една загуба. Берое пък допусна първото си поражение в заключителната фаза и остава на второ място с актив от 2 победи и 1 загуба. На почивката двата отбора излязоха при резултат 37:34 за Берое. Силна трета четвърт направиха баскетболистките на Монтана, а в последните минути на четвъртата част резултатът бе 67:67. Мачът буквално се реши в последните 2 минути. Изабела Рамона бе най-резултатна за тима на Монтана с 21 точки и 8 борби, 19 точки за победата добави Христина Иванова. За Берое Теодора Динева завърши със 17 точки и 6 борби.