Монтана допусна 3-та загуба за сезона в Адриатическата лига

22 Януари 2021, 19:26     0

Баскетболистките на Монтана допуснаха трета загуба за сезона в Адриатическата лига, след като отстъпиха като гост с 64:69 на Орлови в Босна и Херцеговина. Двата тима изиграха равностоен мач, в който домакините водеха в резултата почти през цялото време, макар и с малка разлика. Най-големия аванс от точки за Орлови бе 11 точки при резултат 49:38 три минути след началото на третата част. За Монтана Снежана Алексич реализира 23 точки, след нея с дабъл-дабъл се отличи Изабела Рамона с 13 точки и 11 борби. За тима от Босна и Херцеговина Тамара Радьич реализира 21 точки а Владинка Ерак записа дабъл-дабъл с 13 точки и 16 борби. Към момента тимът от Монтана е на трето място в класирането с 13 точки, а Орловие е пети с една по-малко.