“Локомотив” Мз загуби като гост от “Партизан” ЧБ

01 Декември 2020, 18:47     0

ОФК “Локомотив” Мездра загуби, като гост с 0:1 от “Партизан” Червен Бряг. Срещата бе от 17 последен кръг от есенния полусезон на първенството в СЗ Трета лига. Първите минути от двубоя на градския стадион в ЧБ протекоха равностойно, без чисти голови ситуации и пред двете врати. В 24-та минута след центриране от ъглов удар, Милчо Милчев от отбора на “Партизан” отбеляза първото и единствено попадение в мача. През втората част “Локомотив” бе по-активния отбор на терена. Лионел Матадос, Давид Стоянов и Николай Ковачев направиха няколко добри самостоятелни пробива, но късметът не достигна на гостите от Мездра да се върнат в мача. След това поражение “железничарите” отстъпиха деветата позиция и ще зимуват на десето място в есенното класиране.