“Локомотив” Мз победи дубъла на “Ботев” Вр

08 Февруари 2021, 19:48     0

“Локомотив” Мз направи пълен обрат и победи младият състав на дублиращият отбор на “Ботев” Вр с 4:2 в контролна среща. Спарингът се игра на градския стадион в Мездра. Врачани поведоха в 25 мин, Виктор Василев нахлу на скорост в наказателното поле на “черно-белите”. 10 минути по-късно Йордан Желев с технично изпълнение от границата на наказателното поле покачи резултата в полза на гостите. Три минути след това, новото попълнение на мездренчани Антонио Йорданов даде индикации за завръщането на своя отбор, след като се пребори за топката в наказателното поле на врачани и реализира за 2:1. След почивката обаче, на терена сякаш излезе друг отбор. Централния нападател на мездра Валдемар Стоянов реализира поредния си хеттрик от зимната подготовка. Двата отбора завършиха и с по един отменен гол заради нарушения в атака. Следващата проверка на Локомотив е в сряда на 10 февруари от 15:00ч, когато момчетата на Николай Нинов приемат дубъла на “Локомотив” София на градския стадион в Мездра.