“Локомотив” Мз надви U19 на “Витоша” Бистрица

25 Януари 2021, 19:20     0

Футболистите на Локомотив Мездра надвиха юношите старша възраст на Витоша Бистрица с 1:0 в контролна среща. Проверката се игра на терена с изкуствена настилка на градския стадион в Мездра. Двубоят бе равностоен, като през първото полувреме липсваха чисти голови положения и пред двете врати. Най-добрата възможност пред домакините бе в 42-та минута, когато Гроздан илиев стреля под гредата от средна дистанция, но след добра намеса на вратаря на гостите Борис Тодоров топката излезе в ъглов удар. Втората част бе по-атрактивна. В 53-та минута играчът на Витоша Георги Амзин уцели напречната греда, а в 66 минута Валдемар Стоянов се изправи очи в очи с резервния страж на гостите Александър Евтимов. Нападателят опита да прехвърли вратаря на “Тигрите”, но топката излезе в аут. Така се стигна до 78-та минута, Светослав Валериев изненада Евтимов с удар отляво и реализира за крайното 1:0 в полза на “червено-черните”. Следващата контрола на “Локомотив” е в сряда, 27 януари срещу отбора на “Балкан” Ботевград ор 14:30 ч. на терена с изкуствена настилка на градския стадион в Мездра.