“Локомотив” Мездра надви “Балкан” Ботевград

28 Януари 2021, 20:13     0

“Локомотив” Мездра победи “Балкан” Ботевград с 2:1 в контролна среща. При втория гол на “червено-черните”, наставникът на гостите Редовски изяви претенция за нарушение в атака срещу резервния страж на “Балкан” Костадин Котев, поради което главният рефер на мача Гановски прекрати срещата десет минути преди края на редовното време. Проверката се игра на терена с изкуствена настилка на градския стадион в Мездра. Попаденията за домакините отбелязаха Митко Красимиров и преминаващия пробен период французин Мамаду Сисе. За гостите се разписа 16 годишният юноша Николай Миков. “Балкан” поведе в резултата още в 17 минута, като до почивката резултатът бе в полза на гостите и двата отбора се оттеглиха на полувремето при 0:1. Десет минути след подновяването на играта Митко Красимиров засече центриране на Милен Василев и реализира за 1:1, гостите изявиха претенции за засада но такава не бе отсъдена. В 80 минута Мамаду Сисе реализира за 2:1, а наставникът на гостите изяви претенции че нападателят е извършил нарушение при попадението. Следващата контрола на Локомотив е на 31 януари в неделя с отбора на “Пещера” Галата от 14:00ч на терена с изкуствена настилка на градския стадион в Мездра.