“Локо” Мездра победи юношите-старша на “Локо” София

11 Февруари 2021, 19:17     0

Поредна победа в контролна среща за отбора на “Локомотив” Мездра. Този път момчетата на Николай Нинов победиха с 3:1 юношите старша възраст на “Локомотив” София. Проверката се игра на терена с изкуствена настилка на градския стадион в Мездра. Това е шеста победа за “Локомотив” в седемте контролни срещи, които игра отборът при само една допусната загуба за командата на Нинов с 3:1 от ‘Чавдар” Етрополе. До полувремето мездренчани водеха с 2:0 след голове на бившия капитан на ЦСКА 1948 Давид Стоянов и Милен Василев. Малко след почивката головата машина на “Локомотив” Лионел Матадос направи резултата класическото 3:0, а малко преди края на срещата столичани върнаха един гол за крайното 3:1. “Локомотив” стартира втория дял на първенството от СЗ-та трета лига като гост на ОФК “Павликени” на 21 февруари, а последната контрола на отбора ще се състои тази неделя на 14 февруари от 14:30 ч. с “Първа Атомна” в Козлодуй.