“Ботев II” Враца загуби от “Първа атомна” Козлодуй

01 Април 2021, 20:06     0

Дублиращият отбор на “Ботев” Враца загуби като гост с 2:0 от “Първа атомна” Козлодуй. Срещата бе от 24 междинен кръг на СЗ Трета лига и се игра в града край Дунав. Младежката селекция на Радостин Александров обаче не се даде лесно, като дори започна мача с опасно положение пред вратата на Ивайло Върганов. Стража все пак запази мрежата си суха. Последваха още няколко опасни атаки на врачани. В 23 минута Асен Русинов напусна терена заради контузия. Постепенно козлодуйци взеха контрола и диктуваха събитията на терена. До почивката от щаба на домакините три пъти изявиха претенции за дузпа, но те не бяха уважени от главния рефер. Това все пак се случи в 59 минута когато футболист на “Ботев” игра с ръка в наказателното поле. Резултатът бе открит от Николай Ганчев, който малко по-късно можеше да реализира от фаул, но не успя. Секунди преди края Михаил Милчев реализира с глава и оформи крайното 2:0 за домакините. Следващият мач на врачани е на 7 април в сряда с отбора на “Левски” Лом, който е лидер в класирането. Срещата ще се играе на ст. “Хр. Ботев” във Враца от 17:00 ч.